CARIERE

Divizia INDUNORM a companiei Wurth Romania isi mareste echipa cu un Tehnician JUNIOR pentru sertizarea furtunurilor hidraulice.

Candidatul ideal
Colegul nostru trebuie sa aiba:

  • Abilitati tehnice, indemanare si cunostinte tehnice mecanice.
  • Studii medii, liceul tehnic constituie un avantaj.
  • MS OFFICE.
  • Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului
Noul nostru coleg va fi pregatit pentru noul loc de munca si urmeaza sa desfasoare:

  • Munca de teren, interventii la clienti si vanzare.
  • Partea de sertizare: identificarea defectiunilor si remedierea acestora prin confectionarea furtunurilor hidraulice specifice.
  • Reparatii, intretinere, service clientilor existenti.
  • Intretinerea relatiilor cu clientii si dezvoltare de piata.

Test tehnic

Rezolvarea acestui test nu este obligatorie, daca doresti sa trimiti aplicatia fara
rezolvarea testului completeaza "Formularul de aplicatie" din partea de jos a paginii
si apasa butonul "Trimite". Succes!

A. Descrieti produsele din imagine numerotate de la 1 la 7, ca in exemplul de mai jos.

Produsul x:

Produsul 1:

Produsul 2:

Produsul 3:

Produsul 4:

Produsul 5:

Produsul 6:

Produsul 7:

Formular de aplicatie:

Nume:
Prenume:
Localitate:
CV:
Mesaj:

gdpr_cariere

Creeaza cont pe site

bilbioteca-brosuri-wurth