CARIERE

Locatie:
Toate orasele din tara;

Descrierea postului:
Dezvoltarea portofoliului prin cautarea permanenta de noi clienti;
Prospectarea pietei, identificarea potentialilor clienti;
Mentinerea relatiei cu clientii existenti;
Prezentarea si promovarea produselor;
Consilierea tehnica a clientilor;
Preluarea comenzilor, livrarea produselor si incasarea sumelor aferente.

Cerinte:
Cunostinte tehnice de ordin general;
Permis de conducere categoria B;
Experienta anterioara (in vanzari sau in domeniul tehnic) poate constitui un avantaj, dar NU este obligatorie.
Comunicativ, deschis, automotivat si orientat catre client.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet salarial atractiv, traininguri si instruiri periodice, posibilitatea unei cariere intr-o companie de succes!

Test tehnic

Rezolvarea acestui test nu este obligatorie, daca doresti sa trimiti aplicatia fara
rezolvarea testului completeaza "Formularul de aplicatie" din partea de jos a paginii
si apasa butonul "Trimite". Succes!

A. Descrieti produsele din imagine numerotate de la 1 la 7, ca in exemplul de mai jos.

Produsul x:

Produsul 1:

Produsul 2:

Produsul 3:

Produsul 4:

Produsul 5:

Produsul 6:

Produsul 7:

Formular de aplicatie:

Nume:
Prenume:
Localitate:
CV:
Mesaj:

gdpr_cariere

Creeaza cont pe site

bilbioteca-brosuri-wurth