CARIERE

Candidatul ideal

Administreaza diferite conturi ale clientilor mari HAHN&KOLB, in acest sens trebuie sa aiba:

- Experienta similara in vanzari, de lucru cu client mari din punct de vedere al cifrelor lunare.
- Foarte bune cunostinte in vanzari tehnice/industrie/reparatii/intretinere.
- Abilități de comunicare și negociere,
- Flexibilitate, inițiativă si orientare catre rezultat si client,
- Cunoastinte la nivel conversational de  limba engleza,
- Cunostinte tehnice, de exemplu, in domeniul organelor de asamblare/scule si echipamente/produse chimice si abrasive.
- Experienta in folosirea MS Office.
- Permis de conducere categoria B

 Descrierea jobului

1. administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
2. derularea şi finalizarea vanzarii, urmarirea incasarilor;
3. prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile de vanzare ale companiei;
4. Identifica potentialul clientului si cauta solutii optime pentru valorificarea acestuia;
5. urmărirea periodica a realizării planului de vânzări;

Zona de lucru

Judetul Dolj si imprejurimi

Se ofera

Pachet salarial atractiv format din parte fixa, comisioane si bonusuri.

Mijloace si instrumente de lucru.

Formular de aplicatie:

Nume:
Prenume:
Localitate:
CV:
Mesaj:

gdpr_cariere

Creeaza cont pe site

bilbioteca-brosuri-wurth